Oliwa ozonowa

Oferujemy Państwu oliwę ozonową o różnej liczbie nadtlenkowej:

400, 600, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000.

Oliwa ozonowa powstaje poprzez poddanie zwykłej oliwy rafinowanej (pomace) procesowi naozonowania.

Zastosowanie oliwy ozonowej uzależnione jest od liczby nadtlenkowej (stężenia ozonu w oliwie, optymalne stężenie wynosi 800) i przedstawione jest na stronie www.econika.pl w zakładce „opracowania naukowe”, w linku „metodyki leczenia ozonem”.

Oliwa ozonowa o liczbie nadtlenkowej 800 jest idealna do picia. Służy to wzmocnieniu odporności organizmu oraz w leczeniu schorzeń układu pokarmowego m.in.: wrzody żołądka, wrzody dwunastnicy, powszechne jelitówki itp. Oliwa 800 może być także stosowana w schorzeniach jamy ustnej – krwawienie dziąseł, afty i pleśniawki.

Oliwa ozonowa o liczbie nadtlenkowej powyżej 1200 jest zalecana do stosowania zewnętrznego przy wszelkich schorzeniach skórnych, stopie cukrzycowej, trudno gojących się ranach, oparzeniach, odleżynach oraz bólach stawów.

Oferujemy oliwę ozonową o liczbie nadtlenkowej 400, 600, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000. Oliwa o liczbie nadtlenkowej powyżej 800 powinna być dawkowana według zaleceń lekarza.

Oliwę należy nanosić na czystą skórę oraz przechowywać w lodówce!

W profilaktyce bardzo skuteczna jest w okresie jesienno-zimowym, smarowanie pod nosem rano zapobiega przeziębieniom. Smarowanie oliwą ozonową aft, dziąseł po umyciu i dokładnym wypłukaniu jamy ustnej jest rano, nie jest wskazane do stosowania na noc, gdyż odkłada się w przełyku i długotrwałe oddziaływanie podrażnia delikatną błonę śluzową gardła.
Jej działanie jest bardzo rozbudowane. Jest idealna w leczeniu oparzeń skórnych również słonecznych, przy odleżynach i pęcherzach oraz na skórę trądzikową, podrażnioną albo zmagającą się z łuszczycą. Ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, przeciwgrzybicze. Może dokładnie oczyszczać skórę, a także ją ujędrnić. Warto zastosować oliwę ozonowaną po wykonaniu zabiegów chirurgicznych czy zabiegów laserem. Pozwoli ona na szybką i sprawną regenerację skóry. Oliwa ozonowana sprzyja także pozbywaniu się grzybicy stóp i infekcji grzybiczych całego ciała. Pomoże w szybszym zanikaniu siniaków. Warto ją stosować także w przypadku pojawienia się ospy wietrznej, ponieważ pomoże w gojeniu się zmian skórnych.

Przewiń do góry