Masaże

Wszystkie masaże wykonujemy z użyciem naozonowanej w klinice oliwy

Masaż leczniczy:

Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego.

Stosowany w celu złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni. Wskazany dla osób pracujących fizycznie, a także dla sportowców. Masaż powoduje rozluźnienie mięśni przed wysiłkiem fizycznym lub jako sposób na złagodzenie bólu po wysiłku. Ponadto stosuje się go przy zwalczaniu bólu migrenowego i napięciowego, bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego. Masaż pozwala na rozluźnienie mięśni oraz złagodzenie napięcia psychicznego. Masaż leczniczy ma za zadanie zwiększyć dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

Wskazania do stosowania masażu leczniczego:

 • choroby i dysfunkcje narządu ruchu – stany po urazach, stłuczeniach, skręceniach, zwichnięciach i złamaniach,

 • zmiany przeciążeniowe mięśni, stawów, krążków międzykręgowych i innych struktur anatomicznych,

 • przykurcze i zaniki mięśniowe z nieczynności,

 • zapalenie stawów, mięśni, ścięgien i pochewek ścięgnistych,

 • zerwanie włókien mięśniowych,

 • zmęczenie mięśni po wysiłku fizycznym,

 • zmiany zniekształcające kostno-stawowe

 • zespoły bólowe w przebiegu chorób zapalnych i zwyrodnieniowych narządu ruchu (najczęściej choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa).

 • stanach po zakrzepowym zapaleniu żył (nie wcześniej niż 6 mies. po ustąpieniu choroby),

 • obrzęki limfatyczne;

 • u osób z chorobami skóry i tkanki podskórnej (w zaburzeniach odżywczych skóry, bliznach pourazowych i pozabiegowych);

 • u osób z chorobami układu nerwowego (w zanikach, niedowładach i porażeniach mięśniowych, uszkodzeniach nerwów.

Cena: 30 min masażu koszt: 50 zł (zabieg przeprowadzany jest przy użyciu fitosauny oraz olejku ozonowego).

Uzupełnieniem masażu leczniczego są okłady z ozokerytu.

Ozokeryt

Szczególną właściwością Ozokerytu jest dobre utrzymywanie ciepła, które przekazuje się ciału człowieka podczas okładów. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, antyseptyczne, stymuluje procesy regeneracyjne skóry. Ozokeryt może przyśpieszać regenerację po urazach i złamaniach.

Służy dobroczynnie przy zwyrodnieniach tkanek wewnętrznych. Okłady z użyciem ozokerytu stosowane były od dawna przez ludność miejscową Borysławia i Truskawca gdzie są największe pokłady tego minerału. Takie okłady stosuje się w strefach odruchowych Heda i w miejscach chorych narządów. Może stanowić ulgę przy przewlekłych bronchitach działając odkrztuszająco.

Najczęściej ozokeryt stosuje się po złamaniach by „rozruszać zastany staw” często działa wspomagająco w chorobach kręgosłupa i stawów.

 

 

Masaż relaksacyjny łączy w sobie zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego. Masaż ten leczy obolałe i napięte mięśnie. Zabieg pozwala pozbyć się uporczywych bólów, zapobiec kontuzjom i wspomagać rehabilitację, dodatkowo wpływając pozytywnie na nasz wygląd. Wspomaga kształtowanie sylwetki i przyspiesza proces spalania tłuszczu. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego nasz organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność skóry. Masaż rozbija tkankę tłuszczową i powoduje, że sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym.

Cennik:

masaż I stopnia
fitosauna +masaż relaksacyjny – czas trwania 1:15h, cena 150 pln;
masaż II stopnia
fitosauna + peeling + masaż relaksacyjny- czas trwania 1:50h, cena 200pln;
Pakiet I stopnia 5 zabiegów, koszt 660 pln
Pakiet II stopnia 5 zabiegów , koszt 890 pln

Masaż energetyzujący bursztynem wykonywany jest naturalnym, nieoszlifowanym bursztynem bałtyckim oraz pyłem bursztynowym, który samodzielnie uzyskujemy z poprzez mielenie bursztynu. W trakcie masażu oddziałuje się na mięśnie, linie energetyczne i czakry. Masaż aktywizuje wewnętrzną energię i neutralizuje nadmiar ładunków dodatnich gromadzących się w organizmie na skutek stresu, zanieczyszczeń lub choroby. Wpływa na poprawę ukrwienia skóry, wspomaga układ immunologiczny i relaksuje. Wykorzystanie w trakcie masażu bursztynu zapewnia wpływ emitowanych przez niego jonów ujemnych na ciało, które zwiększają przepływ tlenu do mózgu i krwi, w wyniku czego następuje wzrost energii, poprawia się zdolność koncentracji i polepsza samopoczucie. Stres oraz dolegliwości cywilizacyjne zostają zredukowane, a ciało ukojone i głęboko wypoczęte. Kuracje bursztynowe nadadzą skórze gładkość, rozświetlą ją i wyraźnie odmłodzą.

Cennik:

zabieg I stopnia /fitosauna +masaż energetyzujący/ – czas trwania 1:15h, cena 150 pln;
zabieg II stopnia /fitosauna + peeling + masaż energetyzujący/- czas trwania 1:50h,cena 200 pln;
zabieg III stopnia /fitosauna + peeling + masaż energetyzujący + okład z bursztynu bałtyckiego czas trwania 2:50h, cena 400 pln
Pakiet I stopnia 5 zabiegów, koszt 660 pln
Pakiet II stopnia 5 zabiegów, koszt 890 pln
Pakiet III stopnia 5 zabiegów, koszt 1800 pln;

Masaż odchudzający usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu tlen jest szybciej transportowany do komórek, a tylko w obecności tlenu wytwarzana jest energia, do produkcji której spalamy kalorie. Efekt pozytywny uzyskujemy dzięki rozbiciu i rozdrobnieniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki intensywnemu masowaniu, oklepywaniu i uciskaniu, limfa w organizmie zostaje równomiernie rozprowadzona i w obwodach może ubyć kilka centymetrów. Najlepsze efekty przynosi seria przynajmniej pięciu masaży, wykonywanych co około 2-3 dni. Poza poprawą kondycji skóry masaż antycelullitowy daje znacznie więcej profitów. Energiczne ruchy przyczyniają się do poprawy krążenia i usunięcia nadmiaru toksyn. Pobudzone do pracy zostają komórki ciała, dzięki czemu wzrasta przemiana materii. Masaż stabilizuje także ciśnienie krwi, kojąco działa na mięśnie likwidując napięcia i skurcze. równoważy negatywne skutki stresu. Po dwóch pierwszych zabiegach na następny dzień są odczuwalne bóle mięśni.

Cennik:

masaż I stopnia /fitosauna + masaż odchudzający/ – czas trwania 1:00h, cena 130 PLN;
masaż II stopnia /fitosauna + peeling + masaż odchudzający/- czas trwania 1:20h, cena 160 PLN;
masaż III stopnia /fitosauna + peeling + masaż odchudzający + vacuum masaż ozonem/ – czas trwania 3h, cena 330 PLN
– Pakiet I stopnia 5 zabiegów, koszt 580 pln
– Pakiet II stopnia 5 zabiegów , koszt 720 pln
– Pakiet III stopnia 5 zabiegów , koszt 1500 pln

 

Oferowany przez nas masaż antycellulitowy przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pozwala on na rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn, stymulację mikrokrążenia i poprawę miejscowej przemiany materii. Najlepsze efekty przynosi seria przynajmniej pięciu masaży, wykonywanych co około 2-3 dni. W celu zwiększenia efektywności oddziaływania takiego masażu, poprawy elastyczności skóry czy jej wygładzenia polecany zabiegi komplementarne takie jak: fitosaunna, peeling czy vakum masaż ozonem.

Cennik:

masaż I stopnia /fitosauna + masaż antycellulitowy/– czas trwania 1:15h, cena 150 PLN;
masaż II stopnia /fitosauna + peeling + masaż antycellulitowy/– czas trwania 1:40h, cena 180 PLN;
masaż III stopnia /fitosauna + – peeling + masaż antycellulitowy + vacuum masaż ozonem/– czas trwania 2:00h, cena 280 PLN;


– Pakiet I stopnia 5 zabiegów, koszt 680 pln
– Pakiet II stopnia 5 zabiegów , koszt 820 pln
– Pakiet III stopnia 5 zabiegów , koszt 1200 pln

Masaż Randkowy polecany jest Paniom i Panom wybierającym się na randkę w danym dniu. Jego celem jest przygotowanie ciała w sposób niebagatelny, a mianowicie osoba taka będzie słodka w momencie nagrzania się ciała, co zaskoczy osobę współtowarzyszącą, i nie będzie się mogła oprzeć pokusie by polizać ciało jeszcze dokładniej.  Zabieg oparty jest na procedurze Bani Ruskiej, mocno rozgrzewa skórę, poprawia krążenie i przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Skóra staje się bardziej napięta, oczyszczona i zyskuje na wyglądzie. Nieodłącznym, wręcz tradycyjnym elementem kąpieli w saunie ruskiej jest masaż witkami dębowymi (tzw. wieniki). Wykonuje się go po pewnym czasie przebywania wewnątrz bani, gdy skóra jest już mocno rozgrzana i rozpulchniona.  Masaż witkami udrażnia naczynia krwionośne poprzez rozbijanie zatorów krwionośnych w naczyniach włosowatych. Po rozgrzaniu ciała następuje masaż relaksacyjny czystym miodem pierwszej klasy jakości, który łatwo przyswajalny jest przez ciało i poprzez pory magazynowany jest pod skórą. Ostatnim bardzo ważnym etapem jest zamknięcie porów za pomocą cebrzyka z chłodną wodą. 

Seans /bania + peeling + witki + masaż– czas trwania 2:50h, cena 400 pln;
Pakiet 5 zabiegów, koszt 1500 pln

Przewiń do góry