Masaż odchudzający

         Regularnie wykonywany masaż i poprzedzający go peeling usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu tlen jest szybciej transportowany do komórek, a tylko w obecności tlenu wytwarzana jest energia, do produkcji której spalamy kalorie. Efekt pozytywny uzyskujemy dzięki rozbiciu i rozdrobnieniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki intensywnemu masowaniu, oklepywaniu i uciskaniu limfa w organizmie zostaje równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu w obwodach może ubyć kilka centymetrów. Najlepsze efekty przynosi seria przynajmniej pięciu masaży, wykonywanych co około 2-3 dni. Poza poprawą kondycji skóry taki masaż daje znacznie więcej profitów. Energiczne ruchy przyczyniają się także do poprawy krążenia i usunięcia nadmiaru toksyn. Pobudzone do pracy zostają komórki ciała, dzięki czemu wzrasta przemiana materii. Masaż stabilizuje także ciśnienie krwi, kojąco działa na mięśnie likwidując napięcia i skurcze. równoważy negatywne skutki stresu.

Opis zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego rozgrzania całego ciała w bani ruskiej lub fitosaunie, gdzie w trakcie kąpieli parowej emitowana jest odpowiednio dobrana mieszanka ziołowa, która przenikając do organizmu rozszerza pory skóry i uaktywnia procesy oczyszczenia organizmu. Wraz z wydzielanym potem organizm wydala szkodliwe substancje, pozostałości leków i suplementów diety oraz wszelkie toksyny dostające się do organizmu wraz z pokarmem. Dzięki temu nasz organizm oczyszcza się oraz usuwa istniejące obciążenia układu nerwowo-mięśniowego oraz pozostałych układów organizmu. Po zakończeniu takiego seansu następuje chwila relaksacji, po której masażysta lub kosmetolog przed przystąpieniem do masażu, dokładnie smaruje skórę pacjenta odpowiednio dobranym preparatem, w którym znajdują się składniki ujędrniające i wspomagające krążenie podskórne (oliwa ozonowa, balsam ozonowy. balsamy ziołowe itp.). Dodatkową opcją przed naniesieniem na skórę preparatów jest intensywny peeling, którego zadaniem jest oczyszczenie skóry. Dzięki wykorzystaniu drobnej soli (kłodawska lub algowa w zależności od preferencji Klienta) dogłębnie usuwany jest martwy naskórek jednocześnie poprawiając mikrokrążenie i dotleniając skórę. Wykorzystanie soli działa przeciwzapalnie i odkażająco, ponadto jest ona przydatna w leczeniu chorób skóry, powstały tzw. płaszcz solny tworzy warstwę ochronną, która przez działanie osmotyczne wspomaga również nawilżenie skóry. Dodatkowo silne właściwości złuszczające soli są przydatne przy zgrubiałych fragmentach naszej skóry w takich miejscach jak łokcie, kolana lub stopy. Peeling wykonywany jest na całym ciele począwszy od stóp i łydek kolistymi ruchami kierowanymi ku górze ciała, aż do szyi po czym ciało spłukiwane jest ciepłą wodą. Tak przygotowany pacjent poddawany jest już właściwemu zabiegowi masażu odchudzającego – w zależności od partii ciała wykonuje się go poprzez powolne ugniatanie i rolowanie wałeczków tłuszczu przesuwając je z góry na dół, a w przypadku innych części ciała takich jak pośladki, uda czy plecy z dołu do góry. W trakcie masażu płynnie przechodzi się od ruchów ugniatania i rolownia skóry do jej lekkiego szczypania. Prawidłowo wykonany zabieg pozostawia na skórze widoczne ślady zaczerwienienia, wynikające z prawidłowo przeprowadzonego masażu. W celu zwiększenia skuteczności masażu antycellulitowego opcjonalnie oferujemy Państwu możliwość wykonania dodatkowego końcowego zabiegu vacuum masaż ozonem.

Cennik:

  • masaż I stopnia /fitosauna + masaż odchudzający/ – czas trwania 1:15h, cena 200 PLN;

  • masaż II stopnia /fitosauna + peeling + masaż odchudzający/- czas trwania 1:50h, cena 300 PLN;

  • masaż III stopnia /fitosauna + peeling + masaż odchudzający + vacuum masaż ozonem/ – czas trwania 1:50h, cena 380 PLN;

Przewiń do góry