Kosmetyki

W swej ofercie posiadamy także kolekcję kosmetyków odmładzających z linii OzonoBella, które w składzie zawierają ozonidy:

Kosmetyczny balsam – aktywny środek do regeneracji i odmłodzenia skóry. Należy połączyć go z środkami do pielęgnacji skóry, by zwiększyć efekty jego działania.

Szampon OzonoBella z ozonoid – delikatny szampon do włosów suchych i zniszczonych. Sprawia, że włosy stają się błyszczące, elastyczne i łatwe do rozczesania. Zwiększa objętość włosów.

Maska do włosów OzonoBella – oddziałuje nie tylko na włosy, ale także na skórę głowy i cebulki. Zwiększa właściwości ochronne skóry głowy. Ponadto przywraca strukturę rozdwojonym i zniszczonym włosom od nasady, aż po same końce.

Żel do mycia ciała – Dedkowany dla skóry problematycznej, Redukuje podrażnienia, pobudza zdolności regeneracyjne skóru, przez co staje się ona baedziej nawilżona. 5

Oleje serii OzonoVita – wykazują szerokie działanie przeciwzapalne. Wskazania do stosowania to problemy układu moczowego, rozrodczego, przewodu pokarmowego i układu trawiennego. 2

OzonVita Jodum – preparat przeciwgrzybiczny. Należy stosować go równocześnie z podawaniem ozonu w postaci suchej kąpieli ( w formie gazowej).

OzonVita Denta – wykazuje działanie przeciwzapalne, wspomaga gojenie się ran. Stosowany
w chorobach infekcyjnych i zapalnych błon śluzowych, przyzębia, jamy ustnej. 3

Czopki rektalne i vaginalne – przeciwzapalne, na hemoroidy, właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe i grzybobójcze, induktory interferonu. pojemność 4

Przewiń do góry