Dezynfekcja pomieszczeń

Jako jedyni na rynku mierzymy stężenie ozonu w pomieszczeniu ozonowanym naszym ozonatorem. Posługujemy się certyfikowanym miernikiem polskiego producenta firmy Nanosens. Miernik ten jest obligatoryjnie kalibrowany co roku, co gwarantuje rzetelne wyniki pomiarów, w przeciwieństwie do mierników sprowadzanych z Chin.

Nasz ozonator wytwarza czysty ozon medyczny, pochodzący z tlenu medycznego, dzięki czemu nie zawiera zanieczyszczeń (tlenki azotu), jak ozon wytwarzany ozonatorami przemysłowymi. Pomieszczenie objętości karetki powinno być ozonowane 2-3 min. następnie wietrzone przez 2 minuty, by móc na nowo z niego korzystać. Inne pomieszczenia, np placówki bankowe należy ozonować po zamknięciu i nie wietrzyć. Na drugi dzień w pomieszczeniu pozostanie tylko tlen, który powstał z rozpadu cząstek ozonu. Pomieszczeń po ozonowaniu ozonatorem Bozon – Line nie trzeba sprzątać. Ponieważ nie powstają zanieczyszczenia, w pomieszczeniu nie pozostają pyły.   

Nasza firma świadczy usługi dezynfekcji wszelkich pomieszczeń: domów, biur, szpitali, sklepów, ośrodków wypoczynkowych, domków letniskowych, samochodów, czy środków komunikacji miejskiej. Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz wielu zadowolonych klientów.

Dysponujemy urządzeniami do gazowej sterylizacji, najwyższej jakości ozonem medycznym, który posiada wybitnie silne właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze.

Dzięki zastosowaniu ozonu medycznego wytwarzanego z czystego tlenu w certyfikowanym urządzeniu, gwarantujemy Państwu całkowitą sterylność dezynfekowanego pomieszczenia oraz to, że po dezynfekcji w powietrzu nie pozostaną szkodliwe pozostałości w postaci tlenków azotu. Jest to szczególnie ważne w działalności placówek medycznych oraz szpitali.

Należy pamiętać, iż ozon wykorzystywany jest w uzdatnianiu wody oraz sterylizacji narzędzi chirurgicznych, co świadczy o jego wysokiej skuteczności.

Czas procedury dezynfekcji jest uzależniony od kubatury pomieszczenia.

Cenę ustalamy indywidualnie w zależności od przenzaczenia pomieszczenia, kubatury oraz stopnia zanieczyszczenia.

Wystawiamy fakturę VAT.

KONTAKT: + 48 502 – 281 – 992

Informacje naukowe:

Przewiń do góry